ПРО НАС

Наш колектив працює на ринку послуг з виготовлення рекламних конструкцій з 1996 року. Ми виконуємо послуги з розробки дизайн-проекту і проектно-конструкторської документації рекламних конструкцій, гарантуємо якісне та швидке виробництво всіх видів візульних реклами, професійну установку і подальше гарантійне та сервісне обслуговування.

Наша команда вже довела свій професіоналізм, виготовивши і змонтувавши десятки сотень рекламних конструкцій від простих вивісок до дахових установок і стел. Свідченням тому є довіра наших постійних клієнтів.

Грамотні консультації наших фахівців допоможуть перетворити Ваші витрати на маркетинг і виробництво в доходи від збільшилися продажів. Це буде дійсно ефективна візуальна реклама, вартість який компенсується збільшеною прибутком.

Висока якість виробів і дотримання термінів замовника - наш основний принцип роботи.

Основні напрямки: Зовнішня реклама, вивіски для магазинів, вивіски неонові, вивіски рекламні, вивіски світлодіодні, виставкові стенди, Дизайн вивіски, конструкція для банера, короба світлові, дахові установки, об'ємні букви, друк на плівці, виготовлення плакатів, друк постерів, друк широкоформатний , пілони стели, ремонт вивісок, світлові короби, світлодіодні панелі для реклами, таблички, покажчики ...

Виготовлених і встановлених виробів

Задоволених клієнтів

Днів досвіду

Image1

ВЛАСНА ВИРОБНИЧА БАЗА

в одній будівлі з офісом, що дозволяє чітко відстежувати виконання замовлення якісно і в строк

Image2

ВЕЛИКИЙ ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ

по всій Україні

Image3

ГНУЧКА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

індивідуальний підхід до кожного Замовника

Image1 1

ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ

Ви можете оформити замовлення одним з трьох способів: по телефону, по електронній пошті або відправивши повідомлення з сайту. Після цього з Вами зв'яжеться наш менеджер і узгодить всі формальності. В результаті складається кошторис, в якій вказується підсумкова вартість виконання робіт.

Image1 2

ВИГОТОВЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ

Для виготовлення конструкцій ми використовуємо якісні, перевірені часом матеріали і сучасні технології. Всі роботи проводяться на власному виробництві, оснащеному необхідним обладнанням та інструментами.

Image1 3

МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЇ

Монтаж конструкції. Даний етап є одним з найбільш відповідальних і залежить від місця кріплення, матеріалу стіни, типу кріплення, необхідності залучення спецтехніки або промислових альпіністів. Наші співробітники мають всі необхідні дозволи і допуски для виконання робіт.

МИ В СОЦ. МЕРЕЖІАДРЕСА

пр-кт Відрадний, 95, будинок Г
офіс 100

Відділ продаж

+38 (050) 599 48 12
+38 (067) 137 09 85
efimova@eline.com.ua
 

+38 (067) 507-90-15
+38 (050) 14-99-602
salmanova@eline.com.ua

Бухгалтерія, офіс

+38 (044) 224-51-30 (багатоканальний)
office@eline.com.ua

РОБОЧИЙ ЧАС

понеділок 9:00 - 18:00
вівторок 9:00 - 18:00
середа 9:00 - 18:00
четвер 9:00 - 18:00
п'ятниця 9:00 - 18:00
субота закрито
неділя закрито