БЛОГ

 

Як почати розвивати свій бізнес?

В економічній теорії визначення – «створення власного бізнесу», зовсім не означає, що власник зможе щодня отримувати від нього прибутки та стабільний дохід, адже як не крути кожна маленька справа потребує зусиль і процвітання. Без прагнення постійно розвивати свій бізнес, більшість підприємців, аж ніяк не стануть успішними, і рано чи пізно опиняться на кризовому дні.

Що створює перше враження про компанії?

На сьогоднішній день, ринок сповнений різноманітними компаніями та підприємствами. Конкуренція та попит клієнтів настільки великий, що створивши власний бізнес, потрібно перш за все потурбуватись про інформаційний та візуальний брендинг. Все - таки варто погодитись, що якісними товарами та відмінними послугами потенційних користувачів не здивувати. В такому плані велике значення відіграє – рекламна вивіска.

Як правильно вибрати рекламне агентство?

Креативна та якісна реклама дає неабияку можливість розвивати власний бізнес. За допомогою такої грамотної кампанії - продажі суттєво ростуть, а з ним і зростає прибуток. Однак, для того, аби все гармонійно та правильно працювало, варто знайти надійну, перевірену рекламну агенцію і про важливі фактори вибору, читайте нижче.

6 причин несправності рекламних вивісок

Досить часто, власники особисто бізнесу можуть зіткнутись з проблемами несправності рекламних вивісок, і річ не в тому, що конструкція вийшла з ладу, а просто вона, як кажуть фахівці маркетологи – «не працює». Про 6 найпоширеніших несправностей вивісок, читайте нижче.

Декоративні решітки на кондиціонери - дизайнерські рішення для сучасного інтер'єру

Більшість країн Європи та близького сходу цінують класичний стиль та естетичний вигляд особистих житлових будинків та багатоквартирних помешкань. Ці внутрішні аспекти з таким ж успіхом дотримуються в ході ремонтних робіт та встановлення кондиціонерів. Така позитивна практика швидкими кроками рухається і в повсякденне життя мешканців нашої країни, тому декоративні решітки вважаються стильним та актуальним дизайнерським рішенням.

Об'ємна 3D реклама. Як це працює?

Інноваційні технології в сфері реклами вийшли на новий, зовсім інший, сучасний рівень, і сьогодні банальні інструменти в просуванні товарів та послуг залишились в минулому. Об’ємні 3D літери та фігури - стали одним з найефективніших способів зачепити увагу кожного клієнта.

ТОП 7 переваг зовнішньої реклами

Зовсім не важливо, який бізнес ви створюєте, адже зовнішня реклама – це один з універсальних методів та чудова можливість розкрутити, або ж оживити власну справу. З допомогою вивісок, біл-бордів, лайт-боксів, фреймлайтів та інших конструкцій можна легко без зайвих затрат досягти позитивного результату і наша підбірка «ТОП 7 переваг» - цьому беззаперечний доказ.

Історія розвитку зовнішньої реклами

Сьогодні дуже важко уявити сучасний мегаполіс без жодної рекламної вивіски, біл-борду, або ж сіті-лайту. Питання походження зовнішньої реклами викликає багато суперечок, адже деякі вчені вважають епоху «печерних малюнків» основним початком відліку, а от інші – період Стародавньої Греції, Давнього Риму і т. д. 

Відділ продаж

+38 (050) 599 48 12
+38 (067) 137 09 85
efimova@eline.com.ua
 

+38 (067) 507-90-15
+38 (050) 14-99-602
salmanova@eline.com.ua

 

Бухгалтерія, офіс

+38 (044) 224-51-30 (багатоканальний)
office@eline.com.ua

МИ В СОЦ. МЕРЕЖІАДРЕСА

пр-кт Відрадний, 95, будинок Г
офіс 100

РОБОЧИЙ ЧАС

понеділок 9:00 - 18:00
вівторок 9:00 - 18:00
середа 9:00 - 18:00
четвер 9:00 - 18:00
п'ятниця 9:00 - 18:00
субота закрито
неділя закрито