Про нас

Про нас

Наш колектив працює на ринку послуг з виготовлення рекламних конструкцій з 1996 року. Ми виконуємо послуги з розробки дизайн-проекту і проектно-конструкторської документації рекламних конструкцій, гарантуємо якісне та швидке виробництво всіх видів візуальної реклами, професійну установку, а також подальше гарантійне та сервісне обслуговування рекламних конструкцій.

Наша команда вже довела свій професіоналізм, виготовивши і змонтувавши десятки сотень рекламних конструкцій від простих вивісок до дахових установок і стел. Свідченням тому є довіра наших постійних клієнтів.

Грамотні консультації наших фахівців допоможуть перетворити Ваші витрати на маркетинг і виробництво в доходи від збільшилися продажів. Це буде дійсно ефективна візуальна реклама, вартість якої компенсується збільшенням прибутку.

Висока якість виробів і дотримання термінів замовника – наш основний принцип роботи.

Основні напрямки: розробка дизайн-проектів всіх видів рекламних конструкцій, виробництво і монтаж: вивісок для магазинів, неонових вивісок, світлодіодних вивісок, виставкових стендів, конструкцій для банерів, світлових коробів, дахових установок, об’ємних літер, світлодіодних панелей для реклами, табличок, покажчиків , пілонів і стел, друк на плівці, виготовлення плакатів, друк постерів, друк широкоформатний, обслуговування і ремонт усіх видів рекламних конструкцій …

Наші переваги

Власна виробнича база

в одній будівлі з офісом, що дозволяє чітко відстежувати виконання замовлення якісно і в строк

Великий практичний досвід роботи

ми успішно виконуємо проекти по всій території України, наші співробітники - це фахівці своєї справи

Гнучка цінова політика

в своїй роботі ми дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного замовника без винятків

Як ми працюємо

Оформлення замовлення

Ви можете оформити замовлення одним з трьох способів: по телефону, по електронній пошті або відправивши повідомлення з сайту. Після цього з Вами зв'яжеться наш менеджер і узгодить всі формальності. В результаті складається кошторис, в якій вказується підсумкова вартість виконання робіт.

Виготовлення конструкцій

Для виготовлення конструкцій ми використовуємо якісні, перевірені часом матеріали і сучасні технології. Всі роботи проводяться на власному виробництві, оснащеному необхідним обладнанням та інструментами.

Монтаж конструкції

Монтаж конструкції. Даний етап є одним з найбільш відповідальних і залежить від місця кріплення, матеріалу стіни, типу кріплення, необхідності залучення спецтехніки або промислових альпіністів. Наші співробітники мають всі необхідні дозволи і допуски для виконання робіт.