Стели, пілони, арки

Стели – це рекламні конструкції, які при невеликій площі несуть великий обсяг рекламної інформації: назва організації, логотипи, перелік послуг і т. д. Головне завдання стели – дати змогу потенційному клієнту побачити цю інформацію з великої відстані. Тому стели як правило досягають у висоту десятки метрів, володіють великою парусністю, що підвищує вимоги до підготовки технічної документації. Крім того стели несуть велике іміджеве навантаження. Дизайн – повинен бути унікальним, оригінальним, незабутнім і яскравим.
Стели часто встановлюють поруч з торгово-розважальними центрами і розміщують на них логотипи партнерів і орендарів, виконані за технологією світлових коробів, об’ємних букв, відкритого неону. Часто стели встановлюють на територіях АЗС. Вони інформують споживача про вартості палива, а також про інших послугах. Стели часто виконують роль навігаторів, покажчиків. Вони допомагають споживачеві вчасно зорієнтуватися серед величезної кількості зовнішньої реклами навколо.

Пілони – окремо стоять конструкції мають відносно невеликі розміри. Найчастіше їх встановлюють в умовах міста, уздовж доріг. Пілони мають, як правило, рекламні поля, на яких розміщується інформація для споживача. Так само як і стела, пілон є не лише інформативною, але й іміджевої конструкцією, тому повинен виконуватися з урахуванням всіх сучасних вимог і з використанням останніх технологій.

Наша компанія надає повний спектр послуг зі створення дизайн-проекту окремо розташованих рекламних конструкцій – стел і пілонів, їх проектування, виготовлення та встановлення.

Зв'язатися з нами

заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін

Связаться с нами

заполните форму и наш менеджер свяжется с вами в кратчайшие сроки